AKTUÁLNĚ

SE SKŘÍTKY ZA POKLADEM

je nová prázdninová stezky připravená pro všechny děti, které chtějí pomoci skřítkům hledat ukradený poklad. Start i cíl je v budově obecního úřadu, s sebou potřebujete tužku nebo propisku, boty do přírody a dobrou náladu. Řiďte se pokyny na startu a jděte po červených fáborcích. Neničte cestou vytyčenou trasu, ostatní by poklad nemohli najít. Odměnu najdete v cíli. Šťastnou cestu a nezapomeňte se správně v přírodě chovat.

BLÍŽÍ SE LÉTO A PRÁZDNINY.

ŠKOLKA BUDE ZAVŘENÁ OD 12.7. – 13.8.2021

PŘEJEME VÁM TEPLÉ A  POHODOVÉ LÉTO A NAČERPÁNÍ SIL DO NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, KTERÝ ZAČÍNÁ VE STŘEDU 1.9.2021

INFORMACE K ORGANIZACI PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY

Pro zajištění 10-ti hodinového provozu MŠ nelze organizačně zajistit provoz  jednotlivých tříd od 6,15 – 16,15 hodin samostatně. Proto dochází ráno a odpoledne ke krátkému spojení 2 tříd.  Při zajišťování chodu MŠ se řídíme těmito pravidly: délkou provozu školy (10hodin), počtem pedagogů, zákonem dané překrývání služeb pedagogů, limitem dětí ve třídě a na vycházce na jednoho pedagoga.

V současné době dodržujeme zvýšená hygienická opatření, zcela vyloučíme styk dětí  obou pavilonů mezi sebou, i spaní upravíme do jednotlivých pavilonů, rušíme všechny společné aktivity v rámci školky.

Zcela prvořadá je ovšem docházka naprosto zdravých dětí do školky-bez rýmy, kašle, teploty, střevních potíží. Jednodenní absence při některých ze jmenovaných potížích  neřeší jejich uzdravení. Současná situace s testy prokázala, že i zdánlivě obyčejná rýma může být příznakem onemocnění Covid-19.                                                                                                      Věříme, že současnou náročnou situaci společně zvládneme.